Facebook ile Öne Çıkın Etkinliğindeydik!

Facebook tarafından düzenlenen ve 11 Eylül'de Maslak Uniq'te gerçekleşen "Facebook ile Öne Çıkın" etkinliğine katıldık.

Hem Facebook ile öne çıkmanın inceliklerini öğrendik, hem de sizden gelen soruları Facebook uzmanlarına sorarak kaynağından bilgi aldık.


Öncelikle etkinlik ile ilgili izlenimlerimizi ve sonra etkinlikten öğrendiklerimizi aktaralım:


Maslak Uniq'teki 3 farklı salonda gerçekleşen etkinlik boyunca katılımcıların dijital becerilerilerini geliştirmeleri için düzenlenen eğitimlerin yanı sıra, Öğrenme Salonu ve Bir Uzmana Sorun masası Facebook Sayfaları, Ads Manager, Instagram, en iyi yaratıcı uygulamalar ve daha fazlası ile ilgili katılımcılara bire bir yardım etmek için hazırlanmıştı.


Katılımcıların seviyelerine göre hazırlanmış 3 farklı kategoride toplam 10 farklı eğitim verilen etkinlikte bizim katıldığımız eğitimler;

  • Instagram Kullanarak Yeni Müşteriler Bulun

  • Cep Telefonunuzla Yaratıcılığa Adım Atın

  • Zaman ve Para Tasarrufu için Ads Manager

  • Etkili Reklam Stratejisi Nasıl Oluşturulur

  • İşletmenizin Hikayesini Instagram ile Anlatındı.

Eğitmenlerin dinamizmi, dakikliği, yardımcı olmak için duydukları heyecan gerçekten muhtşemdi. Sıcak ve keyifli bir ortamda geçen etkinliğin ikramları da ağzımızda hoş bir lezzet bıraktı.


Gelelim etkinlik boyunca aldığımız notların içine dalmaya! İlk katıldığımız eğitimle başlıyoruz:


Instagram Kullanarak Yeni Müşteriler Bulun:

Bu eğitimde, yeni müşteriler bularak ürün ve hizmetlerini daha çok kişiye satmak isteyen markaların, erişim alanının genişlemesi için Instagram reklamlarını nasıl kullanacağı ve gönderilerini hazırlarken nelere dikkat etmeleri gerektiği ele alındı.