SOSYAL MEDYA

İnternetin yaygınlaşması ve akıllı cihaz kullanımının artması sadece bireylerin hayatını etkilemekle ve dönüştürmekle kalmadı, markaların ve kurumların da iş yapış şekillerini, organizasyon yapılarını ve hatta pazarlama faaliyetlerini de büyük ölçüde değiştirdi.

Bu dijital devrim ile hayatımıza giren sosyal medyanın da bütün bu değişimde büyük bir rolü var. Artık markalar ürün ve hizmetlerini potansiyel müşterilerine ulaştırmak için geleneksel pazarlama ile dijital ve sosyal medya pazarlamasını entegre etmeye başladı. Böylece markalar, sadece daha geniş kitlelere ulaşmakla kalmadı mevcut ve potansiyel müşterileri ile aralarında kopmaz bir bağ kurmaya başladı.

SM4RT Solutions olarak müşterilerimiz için oluşturduğumuz dijital pazarlama stratejileri çerçevesinde, hedef kitleleri ile etkileşime geçmelerini sağlayacak içerikler ile onları sosyal medya platformlarında en iyi şekilde temsil etmeye çalışıyoruz.

Sosyal medya yönetimi kapsamında verdiğimiz hizmetler; sosyal medya sayfa yönetimi, sosyal medya reklam yönetimi, monitoring ve raporlama olarak sıralanabilir.

Sosyal medyada olmak ya da olmamak gibi bir seçeneğimiz yok.

Soru onu ne kadar iyi kullanacağımız.

Erik Qualman