top of page

SM4RT Solutions | Sosyal Medya Ajansı

GoSM4RT-Sosyal-Medya-Instagram.png

Kendi markasının sosyal medya hesabını yöneten girişimciler için tasarlanmış
DANIŞMANLIK & UYGULAMA & EĞİTİM PROGRAMI

Sosyal medya kanallarında ve bilhassa Instagram'da markanızı görünür kılmak ve büyütmek için ne kadar uğraştığınızı ve ne gibi sorunlarla karşılaştığınızı çok iyi biliyoruz...

Go SM4RT Programı-Sosyal Medya.png

...ve sizi anlıyoruz!
"O nedenle, işletme hedeflerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olacak bir Sosyal Medya Pazarlaması yapmanızı sağlayacak, marka algınızı sağlamlaştıracak ve size içerik üretirken zaman kazandıracak bir program hazırladık."

Sosyal Medya Stratejisi.jpg

Go SM4RT Nedir?

SOSYAL MEDYA HESAPLARINIZI DAHA ETKİLİ YÖNETİN!

Go SM4RT Programı sosyal medya pazarlamasına yönelik kapsamlı bir danışmanlık, uygulama ve eğitim programıdır. Düzenli olarak bir ajansla çalışmak yerine, markasının sosyal medya hesaplarını kendisi ya da ekibi yöneten fakat artık bunu daha başarılı ve bilinçli bir şekilde yapmak isteyen markalar için tasarlanmıştır.

SM4RT Solutions tarafından geliştirilen Go SM4RT Programının yol haritası:

Sosyal medya için ürün fotoğrafçılığı_edited.jpg
Sosyal Medya Yönetimi ve İçerik Atölyesi

1

Marka Konumlandırması & Sosyal Medya Stratejisi Oluşturma

2

Görsel Marka Kimliği Oluşturma & 1 Aylık Örnek İçerik Üretimi

GoSM4RT-İçerik Tasarımı.jpg
GoSM4RT-Birebir-Uygulamal%C4%B1-Sosyal-M

3

Bire Bir
Uygulamalı - Online
Eğitimler

Go SM4RT Paketleri

01

Go SM4RT

Kapsamlı bir danışmanlık ve uygulama programıdır.

Sosyal Medya Stratejisi
Marka Konumlandırması
Görsel Marka Kimliği
2 Haftalık Yaratıcı İçerik Üretimi
Örnek İçerik Şablonları
Canva Eğitimi

02

Go SM4RT Programının kapsamının eğitimlerle genişletilmiş halidir.

Go SM4RT Plus

Sosyal Medya Stratejisi
Marka Konumlandırması
Görsel Marka Kimliği
1 Aylık Yaratıcı İçerik Üretimi
Örnek İçerik Şablonları
12 Saate Yakın Online Eğitimler

Go SM4RT PROGRAMI İÇİN NE DEDİLER?

Müşteri Görüşleri-1.jpg

Laden Behar
Laden's Collection

Go SM4RT Programı sayesinde markam için strateji oluşturmayı ve doğru içeriklerle hedef kitleme ulaşmayı öğrendim.

SemaSu-1.jpg

Sema Su Ekizoğlu
AlfaLife Academy

Go SM4RT'ın ardından harika bir gelişim kaydettik. Instagram sayfamızı daha bilinçli yönetiyor ve içeriklerimizi işletme hedeflerimize uygun hazırlıyoruz.

angello-lopez-ecH8mCm4nWk-unsplash.jpg

Çınar Öztürk
Verda Butik

Stratejik olarak kimleri hedefleyeceğimizi ve onlara nasıl ulaşacağımızı öğrendik. Go SM4RT'ın marka kimliğimizin yaratılmasına katkısı da büyük oldu.

TÜM AŞAMALAR TAMAMLANDIKTAN SONRA

Instagram Profiliniz Daha Profesyonel Görünecek: Beraber oluşturacağımız marka, sosyal medya ve içerik stratejileriniz doğrultusunda amacı ve görsel bütünlüğü olan bir Instagram profiline kavuşacaksınız.

Markanıza Özel Bir İçerik Stratejisine Sahip Olacaksınız: Sizin için marka hedeflerinizi gerçekleştirmenizi sağlayacak  çok yönlü bir sosyal medya stratejisi geliştireceğiz.

Markanıza Özel Bir Görsel Dünyaya Kavuşacaksınız: Markanız için marka kimliğinizle uyumlu bir görsel kimlik çalışması yapacağız. Markanızın renkleri, görsel dünyası, yazı karakterleri gibi öğeleri bir araya getirdiğimiz Brand Board çalışması içerik üretirken size rehber olacak.

Bir Grafiker gibi Harika İçerikler Üreteceksiniz: İki haftalık sosyal medya görsellerinizi, metinleriyle birlikte sizin için biz oluşturacağız. Sonrasında ise yeni görsel marka kimliğiniz doğrultusunda, markanıza özel hazırlanmış şablonları kolaylıkla yeni içeriklerinize adapte edebilecek, kendi görsellerinizi rahatlıkla hazırlayabileceksiniz. Üstelik hiç bir grafik tasarım bilgisine ihtiyaç duymadan.

Eğer Go SM4RT Plus Programımızı tercih ederseniz:

Bir Sosyal Medya Uzmanı gibi Reklam Vereceksiniz: FB Business Manager üzerinden reklam vermeyi öğrenecek ve profesyonel bir sosyal medya uzmanı gibi kendi reklamlarınızı verebileceksiniz.

Instagramı A'dan Z'ye Bütün Özellikleri ile Öğreneceksiniz: Instagram algoritmasının işleyişini, Instagram araçlarının nasıl çalıştığını ve istatistikleri doğru yorumlamayı öğreneceksiniz.

Sosyal Medya Çalışmalarınıza Pazarlama Bakış Açısı ile Yöne Vereceksiniz: Tüketicilerin satın alma karar süreçlerini, sosyal medya pazarlaması için strateji geliştirmeyi, hedeflerinize ulaşmak için nasıl bir bakış açısına sahip olmanı gerektiğini öğreneceksiniz.

ÖZETLE;

Program tamamlandığında elinizde markanıza özel hazırlanmış rehber niteliğinde bir sosyal medya stratejisi, sizi rakiplerinizden ayrıştıracak bir marka kimliği  ve dilediğiniz gibi uyarlayabileceğiniz örnek içerik şablonları olacak.

GoSM4RT-SosyalMedya-Instagram
Logo-Şeffaf Zemin
GoSM4RT-Sosyal-Medya-Instagram
GoSM4RT-Sosyal-Medya-Instagram

Birebir Danışmanlık mı,
Yoksa Go SM4RT mı?

Karar veremiyorsanız...

bottom of page