top of page
SM4RTSolutions-Ekip.jpg

Go SM4RT Eğitimleri

Go SM4RT ve Go SM4RT Plus Programına katılan değerli girişimciler, sizin için özel tasarlanmış eğitimlerin olduğu Eğitim Modülü'ne hoş geldiniz!
Go SM4RT Programı katılımcılarımız "Canva" eğitimine, Go SM4RT Plus Programı katılımcılarımız ise "Canva" eğitimine ek olarak "Strateji & Markalaşma" ve "A'dan Z'ye Instagram" eğitimlerine aşağıdaki linklerden giriş yapabilir. Açılan yeni sayfaya giriş yapabilmeniz için size verilen giriş kodunu kullanmanız yeterlidir.

Canva

1.png

Go SM4RT ve Go SM4RT Plus programları kapsamında sizin için oluşturduğumuz şablonları kolayca düzenleyebileceğiniz Canva programını nasıl kullanacağınızı aşağıda eğitimi izleyerek öğrenebilirsiniz.

Strateji & Markalaşma

2.png

Sosyal medya pazarlaması ile markasını büyütmeye çalışan bütün girişimcilerin, çalışmalarına stratejik bir bakış açısı ile yön vermesi ve markalaşma konusunda gerekli bilgilere sahip olması, başarıya ulaşmaları için önemlidir.

A'dan Z'ye Instagram

3.png

Günümüzde en çok kullanıcısı olan sosyal medya mecralarından birisi olan ve markaların hedef kitlelerinin önüne çıkmak için yarıştığı Instagram'ı ele aldığımız bu eğitimi izlemek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

bottom of page